ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 1500 WŁAŚCICIELI

Pod naszą opieką znajduje się 2500 apartamentów, mieszkań i domów.

Zakres Usług Mzuri Premium

Usługa Mzuri Premium została przygotowana specjalnie dla Właścicieli apartamentów przeznaczonych na wynajem oraz ze szczególnym uwzględnieniem wymagań luksusowego stylu życia przyszłych najemców.

Wieloletnie doświadczenia Mzuri w obsłudze najmu – w tym luksusowych apartamentów i domów - pozwalają zaproponować zakres usługi, który nie tylko zapewni bezproblemowy najem, ale będzie również odpowiadać wymaganiom przyszłych najemców.

Etap 1 

Przejęcie apartamentu w zarządzanie

 

Ocena gotowości apartamentu do wynajmu

Pomożemy ocenić czy Twój apartament jest dobrze przygotowany do najmu. Doradzimy co powinieneś zmienić, aby apartament jak najszybciej znalazł najemcę. Proponowane zmiany mogą obejmować: pomoc w doposażeniu apartamentu, niewielką ingerencję w umeblowanie, odświeżenie ścian bądź remont lub jedynie drobne sugestie dotyczące wystroju wnętrza. 

 

Inwentaryzacja apartamentu

Mzuri Premium przed zaproponowaniem apartamentu potencjalnym najemcom przeprowadza dokładną inwentaryzację apartamentu. Opisujemy każdy element wyposażenia poszczególnych pomieszczeń. Robimy to dlatego, aby po zakończonym najmie móc sprawdzić czy stan apartamentu jest taki sam jak w momencie przekazania go najemcy. 

 

Marketing apartamentu

Wysoki potencjał przychodów z najmu może zostać zmaksymalizowany dzięki ofercie skierowanej do wysokiej kadry menedżerskiej, pracowników zagranicznych organizacji. W przypadku podjęcia współpracy z Mzuri, przygotujemy dedykowaną ofertę apartamentu do ściśle określonego profilu najemców, którzy będą zainteresowani zawarciem długoterminowej (min. 1 rok) umowy najmu. Stworzymy dedykowaną prezentację apartamentu, przygotujemy zdęcia oraz wykonamy video i wirtualny spacer po apartamencie.

Etap 2 

Zarządzanie najmem

 

Selekcja najemców

Powierzyłeś nam pod opiekę Twój luksusowy apartament, a my zadbamy o to,  aby trafił on w ręce dobrego i rzetelnego najemcy. Mzuri Premium nie wynajmie mieszkania osobie, która jest dla nas niewiarygodna. Aby zweryfikować najemcę prosimy go o potwierdzenie możliwości finansowania czynszu najmu, a także sprawdzamy referencje w bazie najemców. Z dużą starannością ocenimy czy potencjalny najemca będzie odpowiednią osobą, której powinniśmy wynająć Twój apartament.

 

Podpisanie umowy najmu, najem

Kiedy już znajdziemy odpowiedniego najemcę, W Twoim imieniu podpiszemy z najemcą umowę rezerwacyjną lub po wpłaceniu przez niego całości kaucji oraz pierwszego czynszu najmu, podpiszemy umowę najmu. W trakcie najmu będziemy w stałym kontakcie z najemcą szybko reagując na zgłoszenia dotyczące wynajmowanego apartamentu. 

 

Reagowanie na usterki i awarie

Mzuri Premium  każdemu najemcy przedstawi dedykowanego opiekuna apartamentu. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie problemy zgłaszane przez najemców trafiają bezpośrednio do nas. Do opiekuna kierowane będą wszystkie uwagi oraz prośby, w tym usterki, które wystąpią w Twoim apartamencie. Mzuri Premium posiada bazę sprawdzonych fachowców, którzy szybko i sprawnie rozwiążą problem – przeciekający kran, popsutą pralkę, lodówkę etc.

 

Monitorowanie płatności oraz regulowanie opłat

W ramach usługi Mzuri Premium będziemy regulować w Twoim imieniu wszelkie płatności związane z obsługą apartamentu: opłaty administracyjne, opłaty za media etc. Będziemy także monitorować terminowość płatności przez najemcę czynszu najmu. W przypadku opóźnień natychmiast skontaktujemy się w celu uregulowania zaległości.

 

Przeglądy okresowe

Aby mieć pewność, że w Twoim apartamencie wszystko sprawnie działa, Mzuri Premium wykona okresowe przeglądy lokalu. Nasze wizyty są zawsze zapowiedziane i umówione z najemcą. Dedykowany opiekun apartamentu ogląda dokładnie każde pomieszczenie aby upewnić się, że nie dzieje się tam nic niepokojącego.

 

Zakończenie najmu

Kiedy okres najmu dobiega końca Mzuri Premium potwierdzi z najemcą czy jest zainteresowany kontynuacją najmu na kolejny okres. W przypadku decyzji o zakończeniu najmu niezwłocznie rozpoczniemy poszukiwanie kolejnego najemcy. Równolegle, w terminie umówionym z najemcą,  przeprowadzimy dokładną inwentaryzację apartamentu. Sprawdzimy, czy apartament jest w takim samym stanie w jakim przejął go najemca. Wszelkie niezgodności zostaną opisane w protokole z odbioru apartamentu od najemcy i będą podstawą rozliczenia wpłaconej kaucji. 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Mzuri Premium
tel: (+48) 533 813 003
email: premium@mzuri.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ MZURI