ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 1500 WŁAŚCICIELI

Pod naszą opieką znajduje się 2500 apartamentów, mieszkań i domów.

Usługa Mzuri Premium

17 lat doświadczeń w zarządzaniu najmem, w tej chwili już 2500 mieszkań, zdobytych przez Mzuri, nauczyło nas dostosowywać nasze usługi do wymagań naszych Klientów. Usługa Mzuri Premium powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez Klientów Mzuri i jest dedykowana dla obsługi luksusowych apartamentów oraz domów na wynajem.

Chcielibyśmy podkreślić, że cały czas w trakcie zarządzania apartamentem lub domem na wynajem jesteśmy Twoim pełnomocnikiem. Oznacza to, że w każdym momencie reprezentujemy Twoje interesy oraz gwarantujemy 100%-ową opiekę nad lokalem i bezpieczeństwo najmu. Opiekujemy się obsługiwanym apartamentem tak jak swoim własnym.

W ramach usługi Mzuri Premium oferujemy jeden punkt kontaktu dla Właściciela apartamentu oraz najemcy. Dedykowany opiekun apartamentu, który będzie czuwał nad komfortem Twoim i Twoich najemców. Dostępny w razie jakichkolwiek problemów lub usterek. Zawsze przygotowany, posiada bazę fachowców, którzy pomogą usunąć awarię. Pomoże w rozwiązaniu problemów najemcy, będzie wykonywał przeglądy okresowe Twojego apartamentu, abyś był pewien, że Twoje mieszkanie na wynajem  znalazło się  w dobrych, uczciwych i rzetelnych rękach. 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Mzuri Premium
tel: (+48) 533 813 003
email: premium@mzuri.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ MZURI