ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 1500 WŁAŚCICIELI

Pod naszą opieką znajduje się 2500 apartamentów, mieszkań i domów.

Kompleksowe Zarządzanie Najmem

W chwili obecnej Mzuri zarządza portfelem ponad 2500 mieszkań i apartamentów, z czego największa część zlokalizowana jest w Warszawie. W stolicy zarządzamy kilkudziesięcioma domami, apartamentami i mieszkaniami z segmentu luksusowego, m.in. w Śródmieściu, na Wilanowie, Mokotowie i Żoliborzu oraz w podwarszawskim Konstancinie. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad PLN 635 mln.

W chwili obecnej Mzuri zarządza portfelem ponad 1500 mieszkań i
apartamentów, z czego największa część zlokalizowana jest w Warszawie. W
stolicy zarządzamy kilkudziesięcioma domami, apartamentami i mieszkaniami z
segmentu luksusowego, m.in. w Śródmieściu, na Wilanowie, Mokotowie i Żoliborzu
oraz w podwarszawskim Konstancinie. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez
Mzuri w Warszawie to ponad PLN 80 mln.

W ramach procesu kompleksowego zarządzania najmem:

  • prowadzimy aktywny marketing skierowany do wyselekcjonowanych najemców zainteresowanych długoterminowym najmem,
  • prezentujemy lokal potencjalnemu najemcy,
  • weryfikujemy i selekcjonujemy najemców (dbamy by Państwa apartament nie trafił w przypadkowe i nieodpowiednie ręce),
  • podpisujemy umowy najmu w imieniu Właściciela,
  • przeprowadzamy bardzo dokładną inwentaryzację apartamentu,
  • na życzenie (i zazwyczaj na koszt) najemcy możemy pomóc w uzupełnieniu doposażenia apartamentu monitorujemy najem, co oznacza zarówno monitorowanie wpłat za najem, jak również monitorowanie stanu apartamentu (wykonujemy przeglądy okresowe),
  • opłacamy media i regulujemy opłaty administracyjne w imieniu Właściciela reagujemy na zgłoszenia od najemców dotyczące stanu apartamentu oraz wyposażenia,
  • reagujemy na usterki, awarie
  • jeżeli zdarzy się taka potrzeba - w kulturalny lecz stanowczy sposób przeprowadzamy windykacje płatności. Warto dodać, że na przestrzeni ostatnich 10 lat, odnotowaliśmy 100%- ową skuteczność w egzekwowaniu należności czynszowych. Inaczej mówiąc, nie mieliśmy ani złotówki czynszu najmu zalegającego dłużej niż 1 miesiąc
  • rozwiązujemy umowę najmu po zakończeniu okresu najmu, upewniamy się, że apartament jest oddawany przez najemcę w stanie niepogorszonym  i rozliczamy kaucję.


Nasza misja i wartości

Zależy nam na budowaniu długoterminowej relacji z Właścicielem nieruchomości opartej na silnych wartościach Grupy Mzuri. Wierzymy, że silne wartości są fundamentem każdej relacji.

Naszymi wartościami są: rzetelność, solidność, 100%-owa uczciwość, traktowanie interesów Właściciela tak jak własnych, długoterminowość, partnerskie relacje oraz podejście win-win. Podejmując jakiekolwiek działania związane z zarządzanym lokalem zawsze kierujemy się zapewnieniem Właścicielowi korzyści finansowych i pozafinansowych: zwiększeniem przychodów z najmu, zwiększeniem bezpieczeństwa najmu, oszczędnością czasu i zapewnieniem „spokoju ducha”.

Mzuri oferuje usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami na wynajem. Celem Mzuri jest całkowite odciążenie Właściciela od wszelkich trosk związanych z opieką nad apartamentem na wynajem. Usługi Mzuri  nie ograniczają się jedynie do znalezienia najemcy - wykonujemy szereg czynności związanych z przygotowaniem apartamentu do najmu oraz z obsługą Najemcy i mieszkania w trakcie najmu.

Nasze doświadczenia i zespół

Pierwszym mieszkaniem na wynajem zaczęliśmy opiekować́ się w 1998 roku. Od tego czasu zaufało nam ponad 1450 Właścicieli i w tym momencie zarządzamy ponad 2500 nieruchomościami. Oznacza to, że co miesiąc zdobywamy 2500 „mieszkanio-miesięcy” - ponad 120 "mieszkanio-lat" doświadczenia w najmie. Są one sumą doświadczeń, jakie zdobywamy opiekując się każdym pojedynczym mieszkaniem uwzględniając unikalne relacje z najemcą i Właścicielem lokalu. Jesteśmy jedyną firmą zarządzającą nieruchomościami na wynajem w Polsce, która może się poszczycić aż̇ tak dużym doświadczeniem.

Zespół Mzuri liczy obecnie około 100 profesjonalistów. Warto dodać, że spośród grona 100 współpracowników, obecnie już 49 osób jest współwłaścicielami Mzuri i ta liczba będzie systematycznie rosnąć. Jesteśmy bowiem firmą partnerską i każdy współpracownik ma szansę stać się współwłaścicielem firmy. 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Mzuri Premium
tel: (+48) 533 813 003
email: premium@mzuri.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ MZURI