ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 1500 WŁAŚCICIELI

Pod naszą opieką znajduje się 2500 apartamentów, mieszkań i domów.

O Grupie Mzuri

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem.

Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu najmem mieszkań, apartamentów, domów i lokali użytkowych. Misją Mzuri jest zapewnianie klientom bezproblemowego najmu, poprzez realizowanie w imieniu właściciela wszystkich zadań związanych z wynajmowanym apartamentem. Nazwa firmy - słowo „mzuri” - pochodzi z języka suahili i oznacza „dobrze”. Mzuri  jest obecne na rynku od 1998 roku, posiada w Polsce dwanaście oddziałów, które obsługują i zarządzają najmem mieszkań w ponad 20 największych miastach w Polsce. Od 1998 roku Mzuri wyznacza standardy i dobre praktyki na polskim rynku najmu. Obecnie, w portfelu lokali zarządzanych przez Mzuri znajduje się łącznie ponad 2500 mieszkań, domów i lokali użytkowych.

Mzuri Investments kompleksowo wspiera swoich Klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Pomaga Inwestorom dobrać strategię inwestycyjną, wyszukuje oraz pozyskuje mieszkania z ceną poniżej wartości rynkowej, organizuje proces zakupu (w tym także reprezentuje Inwestora u notariusza), zarządza remontem oraz przygotowuje zakupione mieszkanie do najmu. Do tej pory firma zakupiła dla swoich Inwestorów indywidualnych ponad 600 mieszkań, a także przeprowadziła zakupy pakietowe mieszkań developerskich lub nawet całych budynków. Misją Mzuri Investments jest budowanie wolności finansowej swoich Inwestorów.

Mzuri Crowdfund Investing (Mzuri CFI) to nowy koncept oparty na idei crowdfunding’u, czyli inwestowania grupowego, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości osobom dysponującym relatywnie niewielkim kapitałem. Wystarczy już 10.000 zł by móc czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem.

Pierwsza inicjatywa grupowego inwestowania, uruchomiona przez Grupę Mzuri pod nazwą Mzuri CFI 1, do której nabór zakończył się sukcesem w grudniu 2014 roku, wykaże się ponad 10% zwrotem w skali roku. Zadaniem tej spółki był zakup atrakcyjnej inwestycyjnie kamienicy w celu przeprowadzenia jej remontu i sprzedaży mieszkań z przeznaczeniem na wynajem.

Aktualnie prowadzony jest nabór kapitału w ramach spółek Mzuri CFI 2 oraz Mzuri CFI Alfa. Mzuri CFI 2 nabędzie portfel mieszkań na wynajem i będzie regularnie wypłacać udziałowcom zysk z najmu. Mzuri CFI Alfa nabędzie portfel mieszkań na wynajem oraz będzie kupować pojedyncze mieszkania w celu ich wyremontowania i wynajęcia. Przez 5 lat całość zysku będzie re-inwestowana, co pozwoli na uzyskanie ok. 50% wzrostu majątku. Po tym okresie Spółka rozpocznie regularne wypłaty zysku z najmu.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Mzuri Premium
tel: (+48) 533 813 003
email: premium@mzuri.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ MZURI